» Fact sheet JU in belarussian (2015/16)

Tutaj znajdziesz aktualny fact sheet JU w języku białoruskim, będacym pakietem informacji o UJ i promocją mobilności w UJ.

Fact sheet 2015/16

» Fact sheet JU in russian (2015/16)

Tutaj znajdziesz aktualny fact sheet JU w języku rosyjskim, będacym pakietem informacji o UJ i promocją mobilności w UJ.

Fact sheet 2015/16

» Fact sheet JU in belarussian (2015/16)

Fact sheet 2015/16

» Konkurs na najlepszego studenta cudzoziemca Interstudent (10 grudzień 2015)

• W grudniu publikowaliśmy zachęcającą informację do głosowania na najlepszego studenta cudzoziemca w Polsce. Dzisiaj z duma możemy Państwa poinformować, że najlepszym studentem cudzoziemcem w Polsce w konkursie Interstudent 2015 został pan Francesco Gubinelli z Wydziału Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Dziękujemy za Państwa udział w glosowaniu, gratulujemy zwycięzcy i innym laureatom konkursu oraz nominowanym studentom z Uniwersyteu Jagiellońskiego. Strona Konkursowa

• Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie na najlepszego studenta/studentkę cudzoziemca. Kandydatów zgłaszać mogą ich profesorowie, opiekunowie, władze uczelni, biura współpracy zagranicznej, samorządy studenckie, a także koleżanki i koledzy. Więcje informacji na stronie konkursu Interstudent

» Stypendium Darmasiswa Ri Rządu Indonezji 2016/17

Rząd Indonezeji ogłosił konkurs na stypendia DARMASISWA RI. Jest to program stypendialny dla studentów z krajów, z którymi Indonezja utrzymuje stosunki dyplomatyczne. Stypendium daje studentom zagranicznym możliwość nauki języka indonezyjskiego, tradycyjnych sztuk, muzyki rzemiosła i innych kierunków na 54 wybranych uczelniach w różnych miastach Indonezji.

Termin aplikacji: 07 lutego 2016

Wiecej informacji oraz formularz zgłoszeniowy na stronie ambasady Indonezji w Polsce.

Termin aplikacji: 07 lutego 2016

» Konkurs na najlepszego studenta cudzoziemca Interstudent (10 grudzień 2015)